صفحه اصلی تماس با ما درباره ما ورود اعضا
 


تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب
برگزاری دوره بانکداری اسلامی بدون ربا
برگزاری دوره بانکداری اسلامی بدون ربا با همکاری موسسه آموزش وتحقیقات کاربردی فقه اقتصادی طیبات

دعوت : ویژه مدیران و جانشینان گروههای تبلیغی در قم؛«احکام کاربردی بانکداری اسلامی بدون ربا» برگزار می‌شود
دوره آموزش کوتاه مدت «احکام کاربردی بانکداری اسلامی بدون ربا» از سوی مؤسسه فقه اقتصادی طیبات و با همکاری تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب ویژه مدیران وجانشینان گروههای تبلیغی در قم برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دعوت، این دوره آموزشی از سوی مؤسسه فقه اقتصادی طیبات و با همکاری تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب در قم برگزار می‌شود.
 
براساس این گزارش، این دوره آموزش با حضور اساتید متخصص به ویژه «حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید عباس موسویان» برگزار خواهد شد.
 
اهداف دوره:
 
آشنایی کاربردی با قانون عملیات بانکداری اسلامی بدون ربا، آشنایی با چالشهای شرعی - اجرایی عملیات بانکداری اسلامی بدون ربا، پاسخگویی به شبهات فراگیران در زمینه بانکداری اسلامی، توانمند سازی طلاب برای پاسخگویی به سؤالات مردم در زمینه بانکداری بدون ربا و آشنایی با شیوه اجرایی معاملات اسلامی در بانکداری بدون ربا از اهداف برگزار این دوره اعلام شده است.
 
مزایای دوره:
 
صدور گواهینامه آموزشی، استفاده از برگزیدگان دوره در فعالیتهای علمی مؤسسه از مزایای این دوره به شمار می‌آید.
 
 
مدت دوره ۳۰ ساعت آموزشی در چهار روز اعلام شده است که کلاسها در روزهای پنجشنبه و جمعه در دو هفته به صورت تمام وقت (از ساعت ۷ صبح تای۱۷ عصر) برگزار می‌شود. (همراه صبحانه و ناهار)
 
روش ثبت نام:
 
علاقمندان می‌توانند به صورت پیامکی، مشخصات خود شامل (نام و نام خانوادگی و میزان تحصیلات حوزوی و نام گروه) خود را به سامانه پیامکی تشکل به شماره۳۰۰۰۴۳۱۹ارسال نمایند. زمان ثبت نام از تاریخ۹۵/۱/۲۳ الی۹۵/۲/۵.زمان برگزاری دوره  ۹۵/۲/۹الی۹۵/۲/۱۰_۹۵/۲/۱۶الی۹۵/۲/۱۷
 لازم به ذکر است علاقه‌مندان و پژوهشگران حوزه اقتصاد اسلامی می‌توانند به منظور آشنایی بیشتر با موسسه طیبات به پایگاه اطلاع‌رسانی این موسسه به نشانی www.tyb.ir مراجعه یا شماره 02537756752  تماس بگیرند.

عمومی منتخب شماره خبر: ١٢٥٧ ٠٨:٠١ - سه شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٥   تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب ارسال به دوست نسخه چاپي
مطالب مرتبط :
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 
sidemenu
منوی اخبار