صفحه اصلی تماس با ما درباره ما ورود اعضا
 


تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب
توضیحاتی جهت هماهنگی های اردوگاه وسف
توضیحاتی جهت هماهنگی های اردوگاه وسف برای استفاده مدیران گروه ها

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دعوت : جناب آقای ابوذررحیمی از اعضای ستاد تشکل  ضمن عرض تبریک بمناسبت فرارسیدن دهه کرامت ، توضیحاتی جهت هماهنگی های اردوگاه وسف فرموده اند.

براساس این گزارش ، ایشان افزوند، در راستای خدمات رسانی به گروه های تبلیغی طبق سال های گذشته ،برآن شدیم که با هماهنگی های لازم با دفتر تبلیغات، تعدادی از سویت های اردوگاه وسف جهت استفاده خانواده های مدیران گروه ها تهیه کنیم.

ایشان افزودند ، طبق تجربه ای که از سال گذشته داشتیم و احتمال تکمیل شدن ظرفیت سویت ها بود، درآغاز شروع سال جدید برآن آمدیم که هر چه زودتر قرارداد جهت رزرو سویت ها را آنجام بدهیم که الحمدالله با پیگیری های لازم ، تعداد نیاز سویت ها تهیه گردید.

ایشان در ادامه افزودند : تعداد 21 گروه از این برنامه ی خدماتی استفاده نموده اند ، و تعداد محدودی از سویت ها باقیمانده در ماه شهریور موجود می باشد که با استقبالی که انجام شده است احتمال زیاد هر چه زودتر این سویت ها هم جت استفاده مدیران محترم گروه ها رزرو خواهد شد.

لازم به ذکر است مبلغی که بابت سویت ها از مدیران محترم گرفته میشود 50 درصد اصل مبلغ می باشد که 50درصد الباقی را تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب عهده دار می باشد.

در انتها ایشان از برنامه های دیگری از جمله، استخر،سالن فوتبال،سینما و... در لزوم امکان خبر داده اند، که در صورت قطعی اطلاع رسانی خواهد شد.

داخلی شماره خبر: ١٣٧٤ ٠٦:٣٥ - يکشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٥   تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب ارسال به دوست نسخه چاپي
مطالب مرتبط :
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 
sidemenu
منوی اخبار