صفحه اصلی تماس با ما درباره ما ورود اعضا
 


برگزاری دوره تخصصی طب اسلامی در ساختمان تشکل
برگزاری دوره تخصصی نقش مزاج شناسی در تبلیغ و مشاوره
دوره تخصصی نقش مزاج شناسی در تبلیغ و مشاوره با مشارکت گروه تبلیغی رویش مهدوی و تشکل فراگیر گروه های تبلیغی طلاب برگزار شد.

 حجت‌الاسلام محمدعلی اخوان، مدیر گروه تبلیغی رویش مهدوی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دعوت از برگزاری دوره فشرده تخصصی نقش طب اسلامی درتبلیغ و مشاوره طی 4 جلسه همراه با ارائه مدرک خبر داد.
 
وی افزود: این دوره  چهارشنبه ها ساعت 13 تا 15 توسط استاد اخوان  به مدت چهارهفته در محل تشکل برگزار می شود.
 
مدیر گروه تبلیغی رویش مهدوی ادامه داد: در حال حاضر این دوره در چهار هفته برگزار می شود و برگزیدگان و علاقه مندان در دوره تخصصی دعوت خواهند شد.
 
وی هدف از این دوره را  آشنایی سرگروه های گرامی و مبلیغین توانمند با مباحث ارتباطی مزاج شناسی و تبلیغ و مشاوره دانست.
 
حجت‌الاسلام اخوان، گفت: مبلغ موفق، یک مخاطب شناس حرفه ای است در این دوره علم تشخیص مزاج و غلبه از روی ظواهر آموزش داده خواهد شد.
 
وی افزود: مبلغ موفق یک مشاور دینی حرفه ای است در این دوره طلاب می آموزند که با بهره گیری از طب اسلامی و توصیه های اهلبیت مشکلات و بیماری های  رایج و فراگیر همچون افسردگی، تندخویی و وسواس را درمان کند.
 
مدیر گروه تبلیغی رویش مهدوی، اظهار داشت: مبلغ موفق حکیمی حرفه ای است در این دوره طلاب می آموزند که بجای توصیه سطحی در بیماری های اخلاقی و موانع هدایت، لایه های زیرین مشکلات را شناسایی و رفع نمایند .
 
وی با بیان اینکه سرگروه ها و مبلغین گروه ها می توانند در این دوره شرکت کنند، افزود: پس از تکمیل دوره گواهی پایان دوره تقدیم شرکت کنندگان خواهد شد و پس نام او بالاترین نام است.
 
 
 

عمومی منتخب شماره خبر: ١٤٥٠ ٠٦:٤٦ - پنج شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٥   برگزاری دوره تخصصی طب اسلامی در ساختمان تشکل ارسال به دوست نسخه چاپي
مطالب مرتبط :
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 
sidemenu
منوی اخبار