صفحه اصلی تماس با ما درباره ما ورود اعضا
 


به همت حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت
نرم افزار روایتگری چندرسانه ای عطر بهشت تولید شد
نرم افزار روایتگری چندرسانه ای عطر بهشت با محتوی و استفاده از تصاویر و با قابلیت اجرا برای مخاطبین در قالب های گوناگون منتشر شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دعوت، نرم افزار روایتگری چندرسانه ای عطر بهشت با محتوی و استفاده از تصاویر و با قابلیت اجرا برای مخاطبین در قالب های گوناگون به همت حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج وزیارت منتشر شد.
 
در این نرم افزار به چالش ها و آسیب های سبک زندگی امروز پرداخته و متناسب با هر آسیب و با استفاده از الگوی سبک زندگی فاطمی راه کارهای عملی نیز ارائه شده است.
 
در این نرم افزار در بعد اجتماعی به موضوعات؛ ضعف در مراعات قواعد اخلاقی و هنجار شکنی، کم توجهی به حوزه حجاب و عفاف، فاصله طبقاتی و فقر و بیکاری پرداخته شده است.
 
در بعد خانوادگی به موضوعات تجملگرایی و اسرافی گرایی در ازدواج، ناسازگاری عامل فروپاشی بنیان خانواده، غفلت در تربیت دینی فرزندان، ضعف در رعایت حریم ها و حرمت در خانواده، کم شدن آستانه تحمل در زندگی  و صبر در سختی ها و غفلت از عبادت جمعی در خانواده مطرح شده است.
 
در بعد اعتقادی نیز موضوعات غفلت و فراموشی نسبت به مرگ و معاد و بی توجهی و بی اعتقادی به وعده های الهی و در بعد عبادی نیز موضوعات سستی در عبادت، ریا در عبادت و کم توجهی به بعد عبادی وقف را مورد توجه قرار داده اند.
 
همچنین در بعد سیاسی به مباحث نخبگان بی تفاوت، پیمان شکنی و فراموشی بیعت، غفلت از وظایف و رسالت ها، کم توجهی به فرامین ولایت و کم شدن عمارهای جامعه پرداخته شده است.
 
این نرم افزار در مدارس آموزش و پرورش، هیئت های مذهبی، پایگاه بسیج، جمع های دانشجویی و دانشگاه قابل استفاده است.
 
این نرم افزار برای تمامی فصل های تبلیغی قابل استفاده است و تنها مختصر به زمان فاطمیه نمی شود؛ اما با توجه به اینکه این نرم افزار سبک زندگی فاطمی را الگو کاری خود قرار داده است در ایام فاطمیه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
 
لینک نرم افزارعطر بهشت:
 

عمومی منتخب شماره خبر: ١٤٥٨ ٠٦:٥١ - يکشنبه ٨ اسفند ١٣٩٥   به همت حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت ارسال به دوست نسخه چاپي
مطالب مرتبط :
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 
sidemenu
منوی اخبار