صفحه اصلی تماس با ما درباره ما ورود اعضا
 


گروه تبلیغی عرشیان
جنگ کودک و نوجوان واجرای برنامه های شاد وجذاب درقالب مسابقه ، بازی و شعر و... برای کودکان و نوجوانان
نمایشگاه فرهنگی راه روشن توسط گروه تبلیغی عرشیان در ماه مبارک رمضان در پارک ساحلی زرین شهر برگزار گردید

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دعوت: گروه جهادی تبلیغی عرشیان درماه مبارک رمضان برنامه های فرهنگی خود را در دوقالب نمایشگاهی و دانش آموزی طراحی و در حال اجرا می باشد.
 
حجت الاسلام ایزدی گفت: نمایشگاه فرهنگی راه روشن که برای سومین سال پیاپی در ماه مبارک رمضان برپا شده است طرحی است نو درعرصه فعالیت های فرهنگی که در پارک ساحلی زرین شهر با برنامه های متنوع برای سنین مختلف برگزار میگردد.
 
مدیر گروه تبلیغی عرشیان افزود: جنگ کودک و نوجوان واجرای برنامه های شاد وجذاب درقالب مسابقه، بازی و شعر و... برای کودکان و نوجوانان از جمله برنامه های متنوع گروه تبلیغی عرشیان می باشد.
 
وی ادامه داد: سیر نمایشگاهی انسان تا بی نهایت که به تبیین خلقت انسان و همچنین ماهیت شناسی انسان ودر پایان بیان سرنوشت انسان تا بی نهایت می پردازد از برنامه های  اختصاصی بزرگسالان میباشد. 
 
حجت الاسلام ایزدی: بخش مشاوره که تشکیل شده از مشاوره تخصصی کودک و مشاوره خانواده و پاسخگویی به سئوالات دینی هم مشغول به فعالیت  هستیم.
 
ایشان افزودند: برنامه دوم گروه جهادی تبلیغی عرشیان که در حوزه تربیتی است، طرح دانش آموزی پله پله تا بهشت می باشد، که این طرح نیز برای سومین سال پیاپی در حال اجرا بوده که با هدف تربیت فکری و اجتماعی نخبگان دانش آموزی برگزار میشود. کلاس های خلاقیت و استعدادیابی و اجرای برنامه های ورزشی و فرهنگی از مهمترین محور های این طرح بود.
 
وی یادآور شد: در پایان نیز نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی که با موضوعات مورد نیاز وکارآمد درحوزه خانواده، دفاع مقدس، کودک و... عرضه کتاب و محصولات  خواهیم داشت.
 

جهادی منتخب شماره خبر: ١٥٠٣ ١٢:٢٣ - يکشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٦   گروه تبلیغی عرشیان ارسال به دوست نسخه چاپي
مطالب مرتبط :
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 
sidemenu
منوی اخبار