صفحه اصلی تماس با ما درباره ما ورود اعضا
 


گروه تبلیغی بقیة الله رامسر
برگزاری برنامه های تبلیغی سواحل برای سال دوم در بابلسر
گروه تبلیغی بقیه الله، امسال هم مثل سال قبل برنامه های تبلیغی خود را در ساحل بابلسر برگزار می کند.

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی دعوت: گروه تبلیغی بقیه الله، امسال هم مثل سال قبل برنامه های تبلیغی خود را در سواحل بابلسر برپا کرده است.

حجت الاسلام پورعلی مدیرگروه تبلیغی بقیة الله بابلسر گفت: گروه تبلیغی بقیة الله چهار روز هفته در کنار ساحل با برنامه های متنوع فرهنگی انجام به فعالیت می کند.

وی گفت: نمایش خیابانی(تئاتر خیابانی) با موضوعات مختلف طلاق، اعتیاد، ماهواره، فضای مجازی، سبک زندگی، دزدی، آسیب های اجتماعی یکی از برنامه  گروه در کنار ساحل که بصورت کاملا طبیعی، موضع ای را اجرا میکنند که بعد از پایان نمایش، یک کارشناس توضیحات و نکاتی که نیاز هست را بیان می کند. 

ایشان افزودند: برنامه بعدی ما در کنار ساحل، پخش رادیو زنده می باشد که به مدت یکساعت هر روز برگزارمی گردد. موضوعات مختلف دینی، تربیت فرزند، حجاب، انتظار، مباحث سبک زندگی، الگو برداری مباحث مختلفی که نیاز جامعه هست از جمله موضوعات رادیو زنده در کنار ساحل می باشد.

وی در ادامه گفت: برنامه های مختلف قصه گویی و داستان در کنار ساحل برای کودکان بصورت بازی اجرا میکنیم که به عنوان یک مهدکودک ساحلی می توان از آن نامید،  برای بچه ها برگزار میشود و در انتها بعد از هر بازی جوایزی داده می شود.

مدیر گروه تبلیغی بقیة الله : یکی دیگر از برنامه ها، تبلیغ چهره به چهره می باشد که  مبلغین گروه بصورت قدم زدن در کنار سواحل ، با حضور در کنار خانواده ها و ارتباط گیری با آنها، به نیازهایشان و به شبهاتی که دارند پاسخ داده می شود و الحمدالله اتفاقات خیلی خوبی رخ می دهد، یعنی روزانه دوستان مبلغ ما با چند جوان ساعت ها به مباحث مختلف دینی و اعتقادی و شبهاتی که دارند پاسخ می دهند.

عمومی منتخب شماره خبر: ١٥١٦ ١٢:٥٩ - سه شنبه ٢٧ تير ١٣٩٦   گروه تبلیغی بقیة الله رامسر ارسال به دوست نسخه چاپي
مطالب مرتبط :
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 
sidemenu
منوی اخبار