صفحه اصلی تماس با ما درباره ما ورود اعضا
 


تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب
ستاد انتخابات تشکل
بیانیه منتخبان شورای مرکزی تشکل در دوره سوم

تشکل/

ستاد انتخابات/

اطلاعیه شماره ۸:

بیانیه:

بسم الله الرحمن الرحیم
تعاونوا علی البر و التقوی
 
سومین دوره انتخابات اعضای شورای مرکزی تشکل فراگیر تبلیغ گروهی با حضور بانشاط مدیران بیش از یکصد گروه تبلیغی در نهایت سلامت و دقت برگزار گردید.
 
" ائتلاف فراگیر برنامه محور" از اعتماد مدیران و نمایندگان محترم گروه های تبلیغی به این ائتلاف، نهایت سپاس و قدردانی خود را ابراز می نماید. 
 
این ائتلاف وظیفه خود میداند از نامزدهای محترم این دوره، اعضای فعلی شورای مرکزی، مدیران گروههای تبلیغی، مجریان جلسه انتخابات و همه کسانی که بر شور و نشاط انتخابات افزودند قدردانی نماید. 
 
در این میان نقش پدرانه هیئت محترم نظارت خصوصا حجج اسلام حضرات آقایان طائب و جوشقانیان و نیز تلاش شبانه روزی دبیرخانه و دبیر محترم تشکل بر هیچ ناظر خبیری پوشیده نیست که ضمن عرض خسته نباشید خدمت ایشان مراتب سپاس و قدردانی خود را به محضرشان تقدیم می داریم.
 
با پایان رقابتها اکنون فصل جدیدی از رفاقت و همدلی آغاز شده است. منتخبان دوره سوم از هم اکنون برای "هدایت حکیمانه تشکل، توسعه و تعمیق حمایت های مردم پایه و نظارت مؤمنانه بر فرآیندها" دست خود را به سوی همه گروه ها که در حقیقت ولی نعمتان تشکل هستند دراز نموده و خود را از ایده ها، طرح ها، برنامه ها و تجربیات ایشان بی نیاز ندیده و دست همکاری ایشان را به گرمی می فشارند.
 
در همین راستا و به فضل الهی اعضای شورای سوم در نظر دارند در جهت پیشبرد اهداف تشکل فراگیر تبلیغ گروهی از برنامه ها و نقطه نظرات سایر ائتلاف ها، نامزدها و مدیران گروه ها نهایت استفاده را ببرد انشاالله.
 
با ایمان به شکوفایی اسلام ناب محمدی(ص) با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری
اعضای منتخب شورای سوم 

 

رضا عزت زمانی، عمار ابوطالبی، مرتضی شعبان زاده، مهدی روحی، احسان رنجبر، مهدی ارتقایی، تقی وکیل پور

عمومی منتخب شماره خبر: ١٥٤٦ ١٦:٢١ - جمعه ٨ دی ١٣٩٦   تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب ارسال به دوست نسخه چاپي
مطالب مرتبط :
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 
sidemenu
منوی اخبار