صفحه اصلی تماس با ما درباره ما ورود اعضا
 


تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب ‏
جلسه شورای مرکزی تشکل با حضور منتخبین دوره سوم در ساختمان تشکل برگزار گردید.‏

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دعوت: جلسه شورای مرکزی تشکل با حضور منتخبین دوره سوم در ساختمان تشکل برگزار گردید.

حجت اسلام استقامت،  توضیحی در مورد دغدغه هایی که در مورد برگزاری انتخابات سومین دوره شورای مرکزی بود را مطرح کردند.

سپس حجت اسلام صادقی در مورد  ظرفیت های نشکل و همچنین گزارشی از کمیسیون مناطق مشترک به اعضا ارائه دادند. و ضرورت فعال شدن کمیسیون های دیگر تشکل برای دوستان محرز شد.

سپس جناب آقای عزت زمانی ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری انتخابات و فعالیت دبیرخانه را مطرح کردند و دغدغه های خود و اطلاعاتی که در خصوص مسائل گذشته تشکل وجود داشته است و اتفاقاتی که رخ داده است را خواستار شدند.

همچنین منتخب دیگر شورای سوم جناب حجت اسلام شعبان زاده از تعامل بیش از پیش بین اعضای شورای دوم و سوم سخن گفتند و همچنین از اعضای محترم شورای دوم خواستند تا تمام فرصت هایی که در تعامل به ارگانها، نهادها و... مختلف وجود دارد را به اعضای منتخب دوره سوم منتقل نمایند.

در ادامه حجت اسلام ارتقایی از اعضای فعلی شورای دوم و منتخب سوم شورای مرکزی آینده روشن و واضحی را ترسیم نمودند، منوط بر همکاری و ارتباط و هماهنگی بین اعضای فعلی و آینده شورای مرکزی دانستند.

جمع بندی صحبت های تمامی دوستان را حجت اسلام استقامت انجام دادند و در خصوص تعامل با اعضای دوره سوم ایشان با کمال میل پذیرفتند و مشروط بر اینکه توسط اعضای منتخب خواستار باشند.

ایشان در ادامه گفتند، منتخبین محترم می توانند تمامی امکانات دبیرخانه ای و... را از همین الان در اختیار بگیرند

ضمنا این جلسه در روز شنبه مورخ 7 بهمن1396 با حضور حج اسلام استقامت، ارتقایی، ابوطالبی، شعبان زاده، عزت زمانی، صادقی، روحی، طالب از ساعت 13 الی 15 در ساختمان شهید حقانی برگزار گردید. 

عمومی منتخب شماره خبر: ١٥٤٩ ١٦:٤٤ - يکشنبه ٨ بهمن ١٣٩٦    ارسال به دوست نسخه چاپي
مطالب مرتبط :
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 
sidemenu
منوی اخبار