صفحه اصلی تماس با ما درباره ما ورود اعضا
 


ویژه مبلغان گروه‌های تبلیغی تشکل فراگیر؛
نخستین دوره آموزشی تربیت مبلغ قرآن محور برگزار می‌شود
این دوره آموزشی با حضور اساتید حجج الاسلام و المسلمین علائی نژاد، فلاح زاده، ملانوری، رجبی، علیزاده، شفیعی، واضحی و… برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام مهدی کشوری، عضو هیئت مدیر مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت انتظار صبح امید، در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دعوت از برگزاری نخستین دوره آموزشی تربیت مبلغ قرآن محور در قم خبر داد.

وی افزود: این دوره آموزشی با همکاری تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب و مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت انتظار صبح امید به مدت سه ماه و پس از ماه صفر در قم برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام کشوری، تعداد ساعت درسی این دوره را ۳۸۰ ساعت و تعداد موضوعات آن را ۱۵ محور عنوان کرد و اظهار داشت: در این دوره از استادان نخبه و برجسته حوزوی در عرصه تبلیغ دینی و قرآنی بهره خواهیم گرفت.
وی، افزود: اساتید این دوره حجج الاسلام و المسلمین علائی نژاد، فلاح زاده، ملانوری، رجبی، علیزاده، شفیعی، واضحی و غیره خواهند بود.
عضو هئت مدیر مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت انتظار صبح امید، شیوه نام نویسی در این دوره را تکمیل فرم ثبت نام و ارسال آن به تشکل فراگیر اعلام کرد و ادامه داد: فرصت نام نویسی در این دوره از ۱۲ آذر تا ۵ دی ماه اعلام شده است که مصاحبه دوره از ۶ تا ۹ دی ماه و کلاس‌های دوره از ۱۰ دی ماه آغاز خواهد شد.
وی داشتن حداقل سطح دو حوزه، قبولی در مصاحبه و تعهد شرکت در کلاس‌ها تا پایان دوره را از شرایط نام نویسی در نخستین دوره آموزشی تربیت مبلغ قرآن محور اعلام کرد و همچنین از اعطای گواهی نامه پایان دوره با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم خبر داد.
حجت الاسلام کشوری گفت: روش کلاسداری تبلیغ، روش تولید محتوای قرآنی، روش سخنرانی دینی، قصه گویی قرآنی، اخلاق و آداب تبلیغ، فقه کاربردی و روش بیان احکام، روش سخنرانی در سانه، آشنایی اجمالی با تجهیزات نوین تبلی، روان شناسی و مخاطب شناسی تبلیغ، روش پاسخگویی به شبهات، روش مناظره، تبلیغ در فضای مجازی، جنگ نرم و رسانه ای، فن رثاء و روش قرائت ادعیه از موضوعات و محورهای اصلی این دوره آموزشی است.
همچنین سیدصالح پورمند، مدیر تشکل فراگیر گفت: مدیران گروه‌های تبلیغی می‌توانند ۵ نفر از مبلغان گروه خود را برای شرکت در این دوره معرفی کنند. البته معرفی بیش از ۵ نفر منعی ندارد، اما ممکن است به دلیل ظرفیت محدود تنها همان پنج نفر اول پذیرفته شوند.
وی افزود: در این دوره مدیران گروه‌های تبلیغی و مبلغان می‌توانند نام نویسی کنند که از عزیزان متقاضی درخواست داریم، پس از تکمیل فرم، آن را به ساختمان شهید حقانی محل استقرار تشکل فراگیر در خیابان صفائیه قم تحویل بدهند.

 

 

 

 

عمومی منتخب شماره خبر: ٨١٦ ٠٨:٤٧ - سه شنبه ١١ آذر ١٣٩٣    ویژه مبلغان گروه‌های تبلیغی تشکل فراگیر؛ ارسال به دوست نسخه چاپي
مطالب مرتبط :
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 
sidemenu
منوی اخبار