صفحه اصلی تماس با ما درباره ما ورود اعضا
 
عکس

گزارش تصویری (۲)؛ فعالیت تبلیغ دانش آموزی گروه تبلیغی«منتطران»
گروه منتظران طی ۶ روز عملیات فرهنگی و تبلیغی محرم، مبلیغن اعزامی به این مناطق در ۹۰ مدرسه حضور یافتند و هر مبلغ روزانه بطور متوسط با ۷۵ دانش آموز ملاقات داشته و ضمن بیان محتوی تبلیغی به تعدادی از دانش آموزان در زمینه‌های اعتقادی و مباحث مبتلابه مشاوره ارائه کردند.

گزارش تصویری؛ (۱) گروه تبلیغی «منتطران» در محرم
گروه تبلیغی منتظران از موسسه یاران سبز موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف) با تعداد ۴۵ تن از مبلغین در محرم الحرام ۱۴۳۶ در مناطق ۵ و ۲۲ تهران حضور یافتند.

گزارش تصویری فعالیت‌های گروه تبلیغی فروغ مرند
حجت الاسلام علی رحیمی اقدم، برنامه‌های گروه تبلیغی فروغ مرند را تشریح کرد و گفت: این گروه در پارک قوناخلار مرند با حضور ۳ مبلّغ و با همکاری ۴ طلبه دیگر در شبهای ماه مبارک رمضان برنامه‌های مختلفی را اجرا کرد.

عکس: حدیث دعوت، یاران سبز موعود
عکس: حدیث دعوت، یاران سبز موعود

عکس: حدیث دعوت، شکوفه های آسمانی
عکس: حدیث دعوت، شکوفه های آسمانی

عکس:دومین اردوی آموزشی–ترویجی تشکل فراگیر در برازجان بوشهر
در دومین دوره‌ی آموزشی– ترویجی تشکل فراگیر با عنوان «شهید حقانی» که ۱۸تا ۲۰ دی در برازجان برگزار شد، ۱۴ تن از مسؤولان گروه‎های تبلیغی با نحوه برگزاری اردوهای جهادی دانش‌آموزی آشناشدند.

عکس: افتتاحیه همايش مدیران گروه‎های ‎تبليغی در انديمشک
در طول سه روز برگزاری سومين همايش گروه‎های تبلیغی سراسر کشور(۲۲تا ۲۵بهمن) جمعی از علما و مسئولان فرهنگی سخنرانی کردند و نشست‎های صمیمانه‎ای میان شرکت‎کنندگان و هیأت امنای تشکل فراگیر، برگزار شد.

عکس: نخستین اردوی آموزشی – ترویجی تشکل فراگیر در میمند شیراز
نخستین اردوی آموزشی–ترویجی تشکل فراگیر با عنوان «شهید حقانی» ، با حضور۲۰ مسئول گروه تبلیغی در روستای خبره از بخش میمند شهرستان فیروزآباد استان فارس، ۲۱ تا ۲۴ آذر ، برگزار شد.

2 صفحه بعدی >>

 
sidemenu
منوی اخبار