صفحه اصلی تماس با ما درباره ما ورود اعضا
 


تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب
جلسه ریاست هیات امنا با رابط استانی
جلسه ریاست هیات امنا و دبیر و برخی از ستاد تشکل با سرگروه ها و معاونت تبلیغ و رابط استانی خوزستان

به گزارش خبرنگار اطلاع رسانی دعوت : جلسه ریاست هیات امناء و دبیر و برخی از ستاد تشکل با سرگروه ها و معاونت تبلیغ و رابط استانی در مرکز مدیریت حوزه در اهواز با حضور 26سرگروه در ساعت 9الی12:20 امروز پنج شنبه 20 اسفند برگزار گردید 
در این جلسه ابتدا اقای شیرنژاد رابط استانی خوزستان خیرمقدم عرض کردند و توضیحاتی در مورد گروه ها ارائه دادندو فرمودند: ما در استان به 40 گروه نیاز داریم که باید حدود ده گروه دیگه اضافه بشود .
 
در ادامه حجت الاسلام هادیپور سخنرانی کردند و فرمودند تشکل دنبال این است تا بتواند یک جبهه واحد از گروه های جهادی ومردمی در کل کشور ایجاد شود تا فرمایش رهبری منوط بر اینکه دیگر زمان کار گروهی بسر رسیده و باید دنبال کار جبهه ای باشیم تحق یابد.
ایشان افزودند گروه های خوزستانی باید خودشان را به استانداردهای تشکل برسانند و بصورت گروهی با اتاق فکر و آموزش و پژوهش  و هدف واحد تشکیل بشود و اعزام های منسجم داشته باشند، تا بتوانیم از طرف تشکل حمایتهای معنوی و مادی داشته باشیم. 
 
در ادامه چند سرگروه دغدغه های خودشان را بیان کردند و در پایان حجت الاسلام کلاته دبیر تشکل در حین سخنرانی به دغدغه های دوستان پاسخ دادند.
در ادامه دبیرمحترم از همایشهای تخصصی در کنار همایش سالانه خبر داد و افزودند: ما دنبال این هستیم همایش هایی جهت تجلیل از گروه های برتر در قسمت های مختلف مثل آموزش، پژوهش و... داشته باشیم ,  که در صورت نهایی شدن به اطلاع سرگروه های محترم میرسانیم.
 
در پایان با اهدای پک از طرف تشکل و معاونت تبلیغ خوزستان جلسه به پایان رسید.
 
 
 
 

عمومی منتخب شماره خبر: ١٢٣٣ ٠٩:١٥ - پنج شنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٤   تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب ارسال به دوست نسخه چاپي
مطالب مرتبط :
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 
sidemenu
منوی اخبار