صفحه اصلی تماس با ما درباره ما ورود اعضا
 


گروه فرهنگی تبلیغی آسمان انتظار
فعالیت تبلیغی ماه مبارک رمضان با حضور10 مبلغ برادر و 8 مبلغه خواهر در مساجد و حسینیه های تهران
برنامه های متنوع کانون نخبگان جوانه ها (پسران) و کانون نخبگان هدی (دختران) در شهرری توسط گروه تبلیغی آسمان انتظار

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دعوت: گروه تبلیغی آسمان انتظار با هدف نیروسازی و تربیت نسل مهذب و نخبه و پیوند میان طلاب و آینده سازان جامعه در سال 1390 اقدام به تاسیس کانون نخبگان جوانه ها (پسران) و کانون نخبگان هدی (دختران) در شهرری نمود. 
 
حجت الاسلام تقدیری مدیر گروه تبلیغی آسمان انتظار گفت: این کانون ها با اهداف تربیتی که غالباً بصورت  غیرمستقیم انجام می‌شود، درتابستان بصورت سه روز در هفته و طول سال بصورت یک روز در هفته به صورت مستمر فعالیت خود ادامه داده است .
 
وی افزود: در این کانون ها هر ساله دانش آموزان مقاطع چهارم، پنجم و ششم ابتدایی با شرکت در آزمون جذب برای حضور مستمر تا پایان دوران تحصیل دبیرستان در این مجموعه ثبت نام می کنند.
 
ایشان گفتند: مسئولیت فعالیتهای تربیتی و برنامه های هر دانش آموز که در گروه های مختلف تقسیم می شوند با یک مربی توانمند طلبه است. مربی به مثابه خواهر یا برادر دلسوز همیشه همراه و پشتیبان دانش آموز می باشد.
 
وی یادآور شد:  این کانون تلاش می نماید با شناخت جامع مخاطب و اهداف تربیتی اسلام و طراحی قالب ها و برنامه های تربیتی، بازوی کمکی خانواده های در رشد معرفتی، معنوی و شخصیتی دانش آموزان باشد.
 
حجت الاسلام  تقدیری: برنامه های جذاب کانون که عمدتا توسط دانش آموزان و با فعالیت پر شور ایشان محقق می شود در قالب های مختلف مهارتی، علمی، خلاقیتی و تفکری، ورزشی، اردویی و .. می باشد که هر کدام سناریو دقیق و طراحی شده خود را طبق منظومه تربیتی کانون دارد. 
 
ایشان افزودند: این برنامه ها در ماه رمضان امسال نیز مانند سالهای پیش با برنامه های قرآنی دانش آموزی، احیاء دانش آموزی، افطاری ها و مسابقات ماه خدا دنبال شد و بعد از ماه مبارک رمضان در تابستان به مدت هفت هفته به انجام خواهد رسید. در این کانون ها تعداد 12 مبلغ برادر به صورت مستمر و 4 مبلغ به صورت غیر مستمر و 12 مبلغه خواهر به صورت مستمر و 10 مبلغه خواهر به صورت مقطعی با این گروه همکاری می نمایند.
 
وی خاطرنشان کرد:  این کانون ها توانسته پل ارتباطی خوبی میان طلاب و مبلغین با نخبگان و فعالان دانش آموزی باشد و با شناخت نیازهای ایشان، پاسخ های جامع و مناسبی را ارائه نماید. هم اکنون حضور بیش از 240 دانش آموز نخبه ی شهرری در این کانون ها علاوه بر نشاط بخشی به فعالیتهای تبلیغی و تربیتی طلاب، توانسته اند دانش آموزان به خصوص قشرخاکستری را با حوزه های علمیه و معارف دینی بیشتر نماید.
 
ایشان در پایان از دیگر برنامه های گروه فرهنگی تبلیغی آسمان انتظار، فعالیت تبلیغی ماه مبارک رمضان بود که با حضور 10 مبلغ برادر و 8 مبلغه خواهر در مساجد و حسینیه های تهران به انجام رسید.
 

دانش آموزی منتخب شماره خبر: ١٥١٢ ١٣:٣٢ - شنبه ١٠ تير ١٣٩٦   گروه فرهنگی تبلیغی آسمان انتظار ارسال به دوست نسخه چاپي
مطالب مرتبط :
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 
sidemenu
منوی اخبار