صفحه اصلی تماس با ما درباره ما ورود اعضا
 


گروه تبلیغی کوثرنور
برپایی برنامه های متنوع در ماه مبارک رمضان
گروه تبلیغی کوثر نور اردبیل با اعزام 25 نفراز مبلغین خود به منطقه اردبیل توانست فعالیت فرهنگی و تبلیغی خود را در 3 محور انجام دهند.

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی دعوت: گروه تبلیغی کوثر نور اردبیل با اعزام 25 نفراز مبلغین خود به منطقه اردبیل توانست فعالیت فرهنگی و تبلیغی خود را در 3 محور انجام دهند.

حجت الاسلام قاسمی مدیر گروه تبلیغی کوثرنور: برگزاری منبر و اقامه نماز جماعت در مساجد، برگزاری برنامه های فرهنگی و منبر در روستاهای محروم اردبیل، ایجاد غرفه های پاسخگویی و کودکان در سطح شهر محورهای برنامه گروه کوثرنور اردبیل بوده است

وی گفت: مبلغین گروه بعد از ظهرها در روستاهای هماهنگ شده حضور یافته و برنامه های فرهنگی متنوع برای گروه های مختلف کودکان و نوجوانان و عموم مردم برگزار می کردند که برنامه های کودکان با محوریت رنگ آمیزی نقاشی های آماده شده بود که در آخر طبق همان تصاویر مطالب معرفتی و اخلاقی در قالب داستان بیان می شد.

ایشان افزودند: برای نوجوانان احکام بلوغ و نماز و روزه و مطالب اعتقادی و اخلاقی در قالب داستان و خاطره  و برای عموم مردم قبل از نماز جلسه قرآن خوانی برگزار می شد و در آخر جلسه تفسیر چند آیه از همان آیات بیان میگردید.

جهادی منتخب شماره خبر: ١٥١٤ ٠٨:٠١ - شنبه ١٧ تير ١٣٩٦   گروه تبلیغی کوثرنور ارسال به دوست نسخه چاپي
مطالب مرتبط :
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 
sidemenu
منوی اخبار