صفحه اصلی تماس با ما درباره ما ورود اعضا
 


گروه تخصصی تبلیغی هنری بنیان
مصاحبه با حجت الاسلام عزت طلب مدیرگروه تخصصی تبلیغی هنری بنیان راجع به انتشار اولین مجموعه نرم افزار مسابقه دیجیتال معارفی
حجت الاسلام عزت طلب: گروه تخصصی تبلیغی هنری بنیان در پنج حوزه تخصصی؛ اعزام مبلغ به صورت گروهی و فردی، فعالیت های رسانه ای، مشاوره تخصصی، برگزاری دوره های کارگاهی و پژوهش مشغول فعالیت است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دعوت: حجت الاسلام والمسلمین عزت طلب مسئول گروه تخصصی تبلیغی هنری بنیان با اشاره به آغاز فعالیت های گروه از سال 1389 بر اساس رسالت های سند چشم انداز 1404 و گفتمان دهه چهارم انقلاب در جهت دستیابی به الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، اظهار داشت: از آنجایی که ابرقدرتهای رسانه ای و تبلیغی در دنیا نیز برای کم رنگ کردن معارف دینی و اعتقادات ناب اسلامی تمام تلاش و همت خود را به کار بسته اند، این گروه در راستای آیه شریفه فاعتدوا علیه بمثل ما اعتدی علیکم که راهبرد مقابله با دشمن در عرصه فرهنگی است، در حوزه رسانه، تبلیغ و مهارت افزایی مبلغین و عموم مردم، پا به عرصه فعالیت نهاده است.
عزت طلب افزود: این گروه در پنج حوزه تخصصی؛ اعزام مبلغ به صورت گروهی و فردی، فعالیت های رسانه ای، مشاوره تخصصی، برگزاری دوره های کارگاهی و پژوهش مشغول فعالیت است.
وی همچنین افزود: فعالیت های رسانه ای گروه در سه حیطه: تولید و تدوین نرم افزارهای تخصصی(کامپیوتری و اندرویدی)، بازی ها و مسابقات اسلامی دیجیتال و همچنین تولید ابزار رسانه ای نقد و بررسی فیلم و بازی های رایانه ای می باشد.
مسوول گروه تخصصی تبلیغی هنری بنیان تصریح کرد: تاکنون فعالیت های تبلیغی بسیاری در قالب های گوناگون و در عرصه های مختلف انجام گرفته است؛ اما یکی از نقاط ابهام در بسیاری از فعالیت ها عدم به کارگیری ابزار رسانه و روانشناختی در عرصه تبلیغ می باشد. از همین رو مرکز بنیان با در نظر گرفتن این خلا و با بهره گیری از دانش آموختگان روانشناسی و حوزه ارتباطات فرهنگی از حوزه علمیه قم در تلاش بوده است تا با برنامه ریزی دقیق و راهبردهای کلان در حیطه های مورد نیاز گام های اساسی را بردارد.
عزت طلب بیان داشت: در این راستا برای اولین بار در کشور، نرم افزار مسابقه دیجیتال معارفی امتیاز طلایی با بهره گیری از دانش آموختگان روانشناس حوزه علمیه و توسط تیم برنامه نویسی، گرافیک و محتوایی ساخته و تدوین شده است. این نرم افزار در 8 نسخه کاملا مجزا با محتوای متفاوت جهت اجرای مبلغان دینی در همه سطوح سنی و جنسیتی، و قابل اجرا در کلیه مراکز فرهنگی منتشر شده است. 
وی عنوان داشت: این مجموعه نرم افزار شامل سوالات معارفی، بازی های مختلف از جمله تست بازیگری، لب خوانی، دوبله، دابسمش، گزارشگری، خوانندگی، جدول تشخیص کلمات، چیدمان کاشی، پازل و ده ها مهارت متنوع دیگر می باشد.
مسوول گروه بنیان ادامه داد: هدف اين مجموعه، ارائه الگوهای نو در شیوه های القا غیر مستقیم مفاهیم دینی در قالب های جذاب، افزایش سطح آگاهی شرکت کنندگان و حضار مسابقه نسبت به آموزه های دینی، ترویج معارف اهل بیت(علیهم السلام) با محوریت مهروزی، نمادسازی و تغییر فضای عمومی به سوی گسترش معنویت، تقویت عقلانیت عمومی، بصیرت افزایی اجتماعی، مهارت افزایی و... می باشد. جذابیت های دیداری، بازی های متنوع و هدفمند، تلفیق معارف دینی، روانشناسی و تبلیغ، و نوآوری های تبلیغی و رسانه ای در کنار قالب های معارفی و مهارتی از دیگر ویژگی های این نرم افزار به شمار می رود.
حجت‌الاسلام عزت طلب مسئول گروه تخصصی تبلیغی هنری بنیان در پایان ضمن تشکر ویژه تیم محتوایی و برنامه نویسی نرم افزار، از محققین و پژوهشگران معاونت پژوهش و معاونت فن آوری و نوآوری رسانه گروه تبلیغی هنری بنیان که در تدوین این مجموعه یاری نمودند، تقدیر و تشکر به عمل آورد.

عمومی منتخب شماره خبر: ١٥٢٧ ٠٨:٣٩ - جمعه ١٠ شهريور ١٣٩٦   گروه تخصصی تبلیغی هنری بنیان ارسال به دوست نسخه چاپي
مطالب مرتبط :
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 
sidemenu
منوی اخبار