صفحه اصلی تماس با ما درباره ما ورود اعضا
 


گروه تبلیغی نسیم زندگی
مراسم اختتامیه گروه تبلیغی نسیم زندگی در ساختمان تشکل
اختتامیه طرح تبلیغی زندگی مطلوب در ماه محرم و صفر و افتتاحیه دوره آموزشی خانواده موسسه نسیم زندگی

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دعوت: اختتامیه طرح تبلیغی محرم و صفر و افتتاحیه دوره آموزشی خانواده موسسه نسیم زندگی با حضور مسئولین و مدعوین محترم حجج السلام روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی و مردان پور مدیر کل اداره همکاریهای تبلیغی حوزه های علمیه، استاد محمدی نیا از مشاورین و اساتید حوزه علیمه قم و استاد حق جو مدیر موسسه نسیم زندگی و مسئول تشکل گروه های تبلیغی حجت الاسلام استقامت برگزار گردید.

 

در این جلسه حجت الاسلام میرزاخان ضمن خیر مقدم به مهمانان و مدعوین محترم به بیان چگونگی برگزاری دوره آموزشی خانواده برای طلاب پرداخته و زمان و دروس آموزشی را بیان کردند.

 در ادامه حجت الاسلام والمسلمین استاد محمدی نیا نکاتی را در زمینه اهمیت مشاوره بیان نمودند که از این نکات می توان به انس داشتن مشاور با مباحث قرآنی در امر مشاوره که حدود 507 آیه در قرآن به مباحث روح و قلب و... بیان شده که در امر مشاوره باید استفاده شود و نیز کسب تجربه در این زمینه می توان نام برد.

در خاتمه جلسه مسئول موسسه نسیم زندگی حجت الاسلام والمسلمین حق جو به بیان اهمیت مشاوره و گزارشی از فعالیت های موسسه نسیم زندگی در زمینه های آموزشی، پژوهشی و تبلیغی بیان کردند.

 

در ادامه برنامه به رسم یادبود تندیس و لوح تقدیر طرح زندگی مطلوب در ماه محرم وصفر با حضور حجج السلام و المسلمین روستا آزاد، مردانپور، محمدی نیا،حقجو، استقامت به مبلغین اعزامی در طرح اهداء گردید.

 

و در آخر از پوستر دوره آموزشی خانواده رونمایی و به دست مبارک مدعوین امضاء گردید.

عمومی منتخب شماره خبر: ١٥٣٦ ١٤:٢٢ - سه شنبه ٧ آذر ١٣٩٦   گروه تبلیغی نسیم زندگی ارسال به دوست نسخه چاپي
مطالب مرتبط :
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 
sidemenu
منوی اخبار