صفحه اصلی تماس با ما درباره ما ورود اعضا
 


محرم امسال صورت گرفت؛
اعزام۵۰۰۰ هزار مبلغ در قالب ۱۵۰ گروه تبلیغی
دبیر تشکل فراگیر از ارزیابی برنامه‎های بیش از ۱۵۰ گروه تبلیغی فعال در محرم الحرام امسال خبر داد و اظهار داشت: این گروه‌ها بیش از ۵۰۰۰ هزار مبلغ به سراسر کشور اعزام کردند.

 حجت‎الاسلام سید صالح پورمند دبیرتشکل فراگیر در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دعوت از اعزام بیش از ۱۵۰ گروه تبلیغی به سراسر کشور در ماه محرم الحرام امسال خبر داد.

وی با بیان این که تاکنون برنامه‎های و فعالیت‌های ۱۵۰ گروه تبلیغی فعال در ماه محرم ۹۳، مورد ارزیابی قرار گرفته است، اظهار داشت: خوشبختانه مبلغان در محرم الحرام امسال فعالیت چشمگیر و تاثیر گذاری را در کشور داشتند.
حجت الاسلام پورمند، افزود: این ۱۵۰ گروه تبلیغی، بیش از ۵۰۰۰ مبلغ را برای برنامه‎های ماه محرم الحرام به سراسر کشور اعزام کرده‎اند.

دبیر تشکل فراگیر با اشاره به استمرار برنامه ارزیابی گروه‌ها در تشکل فراگیر گفت: با ادامه این برنامه، علاوه برارزیابی، رده‌بندی گروه‌ها نیز انجام خواهد شد.

وی نتایج ارزیابی و رده‎بندی گروه‎ها را مهم توصیف کرد و افزود: نتایج رده‎بندی گروه‌های تبلیغی به نهادها، مراکز و ارگان‌های مرتبط با تبلیغ اعلام خواهد شد تا در ارتباط با گرو‌ه‎ها استفاده شود.

تشکل شماره خبر: ٨٣١ ٠٨:٢٩ - سه شنبه ١٨ آذر ١٣٩٣   محرم امسال صورت گرفت؛ ارسال به دوست نسخه چاپي
مطالب مرتبط :
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 
sidemenu
منوی اخبار